Найкращі косметичні інгредієнти!

Обираючи крем, сироватку або ж маску для обличчя, потрібно звертати увагу на активні речовини. Які косметичні інгредієнти одні з найкращих?

Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота міститься в клітинах шкіри, але після тридцяти років її рівень зменшується, і виникає потреба наносити її на шкіру. Гіалуронова кислота чудово зволожує (кожна молекула може втримувати більше води, ніж її власна вага), усуває вільні радикали, сприяє відновленню, оскільки підтримує природний процес утворення колагену й еластину, а також розгладжує не лише дрібні, але й глибокі зморшки. Вас точно потішить Mixa Hyalurogel Rich з екстразволожувальним ефектом, що чудово підійде наприкінці засушливого літа.

Ретинол

Ретинол, похідний вітаміну А, уже протягом 40 років є незамінним компонентом косметики. Ефективно бореться з пігментними плямами, а також дрібними та глибокими зморшками, зміцнює шкіру, сприяючи утворенню колагену, кератину й еластину. Ретинол, а також косметика з його вмістом, не лише запобігає утворенню пігментних плям і старінню шкіри, але й ефективно бореться проти її сухості, послаблення та лущення. Ідеально підходить для нічного догляду (напр. Elizabeth Arden Retinol Ceramide Capsules Line Erasing Night Serum), адже під дією сонячного світла ретинол руйнується.

Вітамін C

Описати дієвість вітаміну С досить просто: для шкіри він як прилив енергії, що дарує сяйво й усуває ознаки будь-якої втоми, а також зменшує темні кола під очима... Окрім цього він є чудовим антиоксидантом, що бореться з вільними радикалами та дарує шкірі молодий вигляд, вирівнюючи її тон. Висококонцентровані сироватки рекомендовано зберігати в холодному та темному місці, і користуватися ними також краще на ніч. Денні креми також містять вітамін С, проте в меншій концентрації. Наприклад, новинка Payot My Payot з освіжаючим фруктовим ароматом.

Корзина

Корзина пуста.