Найпопулярніші випрямлячі для волосся. Як обрати найкращий?

Хороший випрямляч — це як хороша подруга. Вона допоможе вам почуватися стильною щодня! Вона вас ніколи не зрадить і завжди допоможе бути красивою. Як обрати випрямляч, який найкраще підходитиме саме для вашого типу волосся? І як правильно ним користуватися, щоб його не пошкодити?

Як обрати випрямляч для волосся

Під час вибору випрямляча для волосся варто звернути увагу на технічні параметри та визначитись із тим, що власне ви очікуєте від нього. Перегляньте відгуки та зверніть увагу не лише на дизайн випрямляча, а передусім на його якість. Перед купівлею дайте собі відповіді на такі питання:

Класичний чи професійний

Як часто ви будете ним користуватися: час від часу чи щодня? Якщо ви плануєте користуватися часто, тоді для вас найкраще підійдуть професійні серії, що є делікатними до волосся.

Мокре чи сухе волосся

Ви бажаєте вирівнювати волосся на сухо чи вам потрібен випрямляч для укладки мокрого волосся? Для вирівнювання мокрого волосся потрібна спеціальна технологія wet, що не дозволяє пошкодити волосся.

Для вирівнювання волосся чи створення локонів

Якщо ви бажаєте створювати локони, тоді ваш випрямляч має мати вузькі та довгі пластини, але якщо ви хочете просто вирівнювати волосся, обирайте з короткими та широкими пластинами, які пришвидшать процес укладки.

Здорове чи пошкоджене волосся

Ваше волосся здорове чи пошкоджене? Для здорового волосся підходять майже всі випрямлячі. Для пошкодженого волосся краще підійде паровий випрямляч або з технологією іонізації чи ультразвуку.

Матеріал випрямляча для волосся

Який обрати: керамічний, титановий чи тефлоновий? Кожна поверхня має свої переваги. Уникайте звичайного металевого покриття, оскільки такі випрямлячі точно перепалять ваше волосся. Керамічне покриття добре та рівномірно нагрівається. Титанове — міцне. Хорошим є й тефлонове покриття (волосся не перепалюється). Але, напевно, найкращий варіант — це поєднання кількох типів, які будуть доповнювати один одного. Наприклад, часто до складу покриття входить турмалін, який усуває статичну електрику.

Найкращі випрямлячі для волосся

Ми в Notino обрали для вас топ найкращих випрямлячів для волосся! У нас кожен зможе знайти для себе свій ідеальний варіант.

Корзина

Корзина пуста.