Як доглядати за обличчям: покроковий опис щоденної процедури

Що ж робити, щоб шкіра обличчя залишалася красивою? Сполоснути обличчя зранку й увечері та намаститися кремом — аж ніяк не достатньо. Догляд за обличчям, або ж daily routine, включає значно більше етапів, і пропустити хоча б один із них — погана ідея!

Вечірній догляд за обличчям

Зняття макіяжу

Спочатку видаліть залишки макіяжу. Для нормальної, комбінованої та сухої шкіри чудово підійде молочко для зняття макіяжу, а для чутливої шкіри — олійка для зняття макіяжу або гідрофільна олійка, яка у поєднанні з водою утворює делікатну піну та легко впорається навіть із водостійким макіяжем.

Очищення шкіри обличчя

Для очищення шкіри чудово підходить тонік. Якщо шкіра жирна, можна також скористатися міцелярною водою, проте її не слід використовувати частіше ніж двічі на тиждень. В інші дні користуйтесь очищувальним гелем або піною, а раз на тиждень робіть пілінг, щоб позбавити шкіру відмерлих клітин. (Якщо ви хочете спростити цей процес, користуйтесь двофазним засобом для зняття макіяжу із вмістом олійки!).

Тонізування шкіри

Як на мене, до засобів для щоденного догляду за обличчям варто також додати тонік, адже він є основою зволоження, пом'якшує шкіру та готує її до наступних етапів.

Корзина

Корзина пуста.